מוצרים נילווים
מערכת כושר חדשנית המשלבת אימון כושר וחיטוב כנגד משקל הגוף
accessories
גרביטי ישראל מחירון אימונים שיקום AMB גרביטי בארץ הצוות צור קשר

‏SCRUNCH לבטן 

מאפשר התקדמות באימוני שרירי הבטן ברמה קלה עד לרמה מתקדמת, מעצב ומאריך את שרירי הבטן והאלכסוניים, תומך ביציבה נכונה, מציע תרגילים פונקציונאליים לפיתוח כוח ומהירות. להפך מכפיפת בטן רגילה, רגליו של המשתמש מבצעות את הכיווץ בכל כפיפה, עם תפקוד כולל של כל שרירי הבטן וביומכניקה נכונה. מושלם עבור כל רמת כושר.
scrunch

מוט דחיקה

מאפשר תרגילי לחיצה צבאית (Military Press) במגוון זוויות, תוך השמת דגש על הגב העליון, כתפיים ויד אחורית. מוט הדחיקה מתחבר למסילה בחלקה התחתון של מכשיר ה-Total Gym ומספק אחיזה רחבה וגם צרה.
press bar

מוט משיכה 3Grip Pull-up Bar

אביזר אחד המאפשר תרגילי מתח בשלוש אחיזות שונות
רחבה, צרה ומידאלית. זה מאפשר לך לשים את הדגש במקום רצוי- בגב העליון, דו-ראשי, רחב גבי או שילוב כלשהו.
3 grip

מערכת כבלים לרגליים - Leg Pulley System

האביזר הכי פופולארי שלנו, מאפשר לך לבצע רפרטואר מלא של תרגילי רגליים המתבססים על עבודה עם כבלים, המכסה את כל נושא אימון ההתנגדות והפילאטיס.
leg pulley

מוט משקולות - Weight Bar

מוסיף התנגדות מוגברת לתכנית האימון על ידי הוספה של משקולות (צלחות) ל- Glider. הערה: לא כולל משקולות.
weight bar

בר פילאטיס - Toe Bar

בר הפילאטיס מאפשר מגוון רחב של תנועות פילאטיס ברמה התחלתית, בינונית ומתקדמת. מאפשר מתיחות וחיזוק בפלג גוף עליון, פלג גוף תחתון ושרירי הליבה. בר הפילאטיס הינו אביזר פילאטיס סטנדרטי להשלמת רפרטואר ה- Reformer.
toe bar

משטח עמידה - Standing Platform

מעודד יציבה נכונה תוך כדי אימון פילאטיס ותרגילים אחרים, בזמן שזה מספק אי יציבות דינמית לשיפור שיווי המשקל, הגמישות והקואורדינציה. מתחבר בבסיס המכשיר, מאפשר עבודה כשרגל אחת נמצאת על המשטח והשניה על ה- Glider, כגון מכרעים ומגוון תרגילי רגליים אחרים. רצועות הגבלה ל- Glider - Slide Distance Regulator מספק שליטה ובטיחות בכך שמאפשר לך להגדיר את טווח התנועה וגם לקבע את ה- Glider במקום כדי לסייע בעליה, ירידה והתייצבות על המכשיר.
standing platform

רצועות הגבלה ל- Glider - Slide

ניתן להתאים אישית את טווח התנועה של ה- Glider. מספק שליטה ובטיחות בכך שמאפשר להגדיר את טווח התנועה. ניתן לקיבוע במקום כדי לסייע בעלייה, ירידה והתייצבות על המכשיר. כמו כן אפשר להתאים באופן אישי את טווח התנועה של ה- Glider בהתאם לכוחו ולמגבלות הניידות של המתעמל. הרצועות ישימות במיוחד בטיפול פיזיותרפי שלאחר ניתוח.
slide glider