הדגמים
מערכת כושר חדשנית המשלבת אימון כושר וחיטוב כנגד משקל הגוף
axsesoris
גרביטי ישראל מחירון אימונים שיקום AMB גרביטי בארץ הצוות צור קשר
tower about

 

POWER TOWER TOTAL GYM דגם חשמלי

נועד במיוחד עבור מכוני שיקום ופיזיותרפיה, אתלטים מהקצועניים ולשימוש ביתי יוקרתי. ההנעה החשמלית מאפשרת את שינוי השיפוע והעומס תוך כדי האימון, בלחיצת כפתור. ובכך לאפשר עבודה מדויקת ללא הצורך לקום מן המכשיר. דגם זה מאפשר שינויים הדרגתיים בעומס תוך כדי האימון, מספק את מלוא הגיוון לביצועים גבוהים לאתלטים מקצועיים ושיקום.
מכשיר ה- POWER TOWER TOTAL GYM נועד לכל מי שרוצה את הטוב ביותר.
gts about

 

TOTAL GYM GTS

הדגם הסטנדרטי המקצועי המוביל אשר נפוץ במועדוני ספורט נחשבים בכל העולם. יכולותיו הרבות מאפשרות אימון אישי וכן אימונים בקבוצות. מספק אימון גוף מלא, אינטנסיבי ב- 30 דקות בלי שימוש של אביזרים נוספים. מעברים מהירים וקלים בין תרגילים מאפשרים אימון כוח אירובי בדופק גבוה ומניב תוצאות מהירות.
sport about

 

JUMP TRAINER

מכשיר ה- Jump Trainer בונה כוח מתפרץ ומפתח מסת שריר גוף תחתון עם שתי תנועות עיקריות, ה-"squat" וה-"squat jump". עוצב במיוחד לסייע למינוף תרגילים פליומטריים גם משקל הגוף וגם התנגדות משתנה של רצועות גומי.
נותן מענה לכל רמות הכושר, תומך בעמוד השדרה במהלך תרגילי "squat" מסורתיים, כך שמשתמשים יכול בנוחות לשלוט בשלבי העליה והירידה של ה-"squat", תוך מתן הזדמנות לוריאציות מתקדמות הכוללות, "squat" חד-רגל
sport about

 

ROW TRAINER

מכשיר חתירה מתוחכם המדמה תנועת חתירה באמצעות התנגדות משקל גוף. ה -Row Trainer מפיק אימון גוף מלא המשלב את מרכיב הכוח בתוך סיבולת לב ריאה. המכשיר מפעיל ומאתגר את כל קבוצות השרירים בגוף בו זמנית ומאפשר עבודה חלקה בעומס קבוע לאורך טווח התנועה כולו.
sport about

 

CORE TRAINER

מכשיר המחזק את שרירי הבטן בזמן שכל שרירי הליבה מופעלים ומציע גיוון חסר תקדים לעבודה על שרירי הבטן. מכשיר ה Core Trainer מאפשר שתי תנועות עיקריות לעבודת הבטן: "Plank" דינמי ו- "Scrunch". פשוט, אינטואיטיבי, קל לשימוש ונותן מענה לכל רמות הכושר.
sport about

 

PLYOREBOUNDER

מכשיר המאפשר אימון מבוקר בזיות משתנה ומותאמת ומאפשר מיגוון גדול של יכולת עבודה משיקום ועד אתלטיות בעוצמה גבוהה. ה-Plyorebounder מעודד את ייצוב הליבה בתנוחות בטוחות לעמוד השידרה ומשפר את הייצוב הדינמי של המפרקים המעורבים בתנועה.
sport about

 

PRESS TRAINER

מכשיר המציג דרך חדשה לאימון לחיצת כתפיים על ידי התנגדות משקל הגוף במנח המתאמן בזווית הפוכה , עם אפשרות התאמת ההתנגדות בשבע רמות ומאפשר ביצוע כפיפות מרפקים בזווית הפוכה.
מתאים לכל רמות המתאמנים.
sport about

 

LEG TRAINER

מכשיר העובד על שרירי הרגל במקביל לאימון פלג גוף תחתון. נועד לחזוק הרגליים ומאפשר תרגילים פונקציונלים במכרע קדמי, אחורי וצידי תוך ניצול משטח החלקה המיצר חוסר יציבות נוספת במישור התנועה הנבחר.
Leg Trainer כולל משטח step up/box jump בגובה40 ס"מ המאפשר תרגילי רגליים משלימים.
sport about

 

PULL-UP TRAINER

מכשיר הבנוי בשיפוע המנצל את התנגדות משקל הגוף לביצוע עליות מתח תקינות לחיזוק שרירי פלג גוף עליון.
מתכוונן עם שבע רמות לבחירה, ה-Pull-Up Trainer מאפשר למשתמשים להתאים את ההתנגדות עד כ 55- אחוזים ממשקל גופם ומעניק תחושת הצלחה לכל רמות המתאמנים.
עמוד הבית | צור קשר
© 2012 Total Gym Global Corp. All rights reserved.       facebook  Find us on Facebook