אימונים
מערכת כושר חדשנית המשלבת אימון כושר וחיטוב כנגד משקל הגוף
traning
גרביטי ישראל מחירון אימונים שיקום AMB גרביטי בארץ הצוות צור קשר

אימון GRAVITY קבוצתי

אימון GRAVITY קבוצתי - היכולת להעביר אימון כושר מלא ומגוון על מערכת אחת, מבלי להתפשר על טכניקות נכונות הייתה שאיפה מאתגרת מאז שהחלו לתת שיעורים קבוצתיים בשנות ה- 80. מערכת ה-®Total Gym של GRAVITY מציעה את היכולת לספק אימוני כוח קבוצתיים עם רבים מהיתרונות שאותם משיג מי שמבלה שעות בחדר הכושר. ובעוד שהיו אין ספור שיעורי עיצוב וחיטוב הגוף במתכונות שנוצרו כדי לענות על הצרכים של כל המתאמנים בקבוצה, שיעורים אלה עדיין אינם מסוגלים להתאים את האימון אישית לכל מתאמן בקבוצה, תוך התאמת קצב ההתקדמות והעומסים לכל חלקי הגוף. עם הציוד של ®Total Gym, אפשר בהחלט לתכנן אימון בהתאמה אישית עם תוצאות מוכחות.
שיעורי GRAVITY קבוצתיים מתוכננים להפעלת כל חלקי הגוף בצורה בטוחה, תוך ניצול יעיל של הזמן; כולל תרגילים לשרירי הליבה ותרגילי מתיחות ייחודיים, ולתת מענה למטרות רבות ומגוונות, ולפיכך קיימות אלפי וריאציות שונות של תרגילים המאפשרות לשמר לאורך זמן את תחושת הרעננות וההתלהבות מהאימונים הקבוצתיים.
team

אימון GRAVITY אישי

אימון GRAVITY אישי זו הזדמנות של מועדון הבריאות להציע אימון יעיל ואפקטיבי, אישי או אימון אישי לכמה משתתפים במקביל, באמצעות סוג אחד של ציוד או בשילוב עם שיטות אימון מתאימות אחרות.
התוכנית כוללת סדרה שלמה של תרגילי התנגדות לשיפור יציבות, סיבולת וכוח, המבוצעת על עמדת אימון אחת, תוך שימוש ב - אימון משקל - גוף בשיפוע. מאמן הכושר האישי יוכל להציע לכל מתאמן בנפרד תכנית אישית, ייחודית ויעילה בזמן, הבנויה במיוחד כדי להשיג את מטרות הבריאות והכושר הייחודיים שלו.
personal

אימון GRAVITY פילאטיס

אימון Gravity פילאטיס הינו הזדמנות עבור מועדון הכושר להציע לחבריו שיעורי פילאטיס אישיים, אישיים למחצה, או אימונים לקבוצות מרובות משתתפים. סידרת ה-Gravity Pilates Reformat Series™ מממשת את מזרון הפילאטיס המסורתי ואת ה"רפורמר" על ידי המשטח המשופע של מכשיר ה-Total Gym®, וגם מציעה שילוב מהפכני של שניהם המאתגר את חוזק שרירי הליבה, היציבות הדינמית והקואורדינאציה.
אימון Gravity-פילאטיס מכיל את הבסיס המתודולוגי של הפילאטיס ושל דפוסי התנועה הביומכניים שלו, ומאפשר למקסם את תוצאות המתאמנים באמצעות דיוק בהנחיה ובבניית התכניות. מאמני כושר אישיים מחפשים ללא הרף רעיונות לתכניות חדשות ומלהיבות כדי לשמר,ואף להגדיל את רמת ההשתתפות של הלקוחות, תוך כדי הגדלת הידע האישי שלהם עצמם, ואימון -Gravityפילאטיס מאפשר להם למצוא את אותם רעיונות. אימון אישי הוא התכנית או השירות הרווחיים ביותר במועדוני הכושר, וזאת על פי דו"ח משנת 2003 על תעשיית מועדוני הכושר.
pilatis
© 2012 Total Gym Global Corp. All rights reserved.       facebook  Find us on Facebook